law15.jpeg

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ПРИ ДТП

За напрямком юридичних послуг при дорожньо-транспортних пригодах  надаються наступні послуги:
1. Терміновий виїзд адвоката на місце дорожньо-транспортної пригоди (правова допомога у складанні усіх первинних процесуальних документів, незалежна фотофіксація місця дорожньо-транспортної пригоди, збирання доказів, проведення переговорів з інспекторами ДАІ та свідками, забезпечення проведення об’єктивного експертного дослідження).
2. Представництво Клієнта в органах Державтоінспекції з приводу дорожньо-транспортної пригоди.
3. Участь у провадженні в справах про адміністративні правопорушення (представництво Клієнта у судах при розгляді справ про дорожньо-транспортні пригоди, оскарження постанов про притягнення до адміністративної відповідальності, повернення вилучених водійських посвідчень).
4. Участь у судовому провадженні у справах про стягнення шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою (підготовка усіх процесуальних документів, представництво інтересів Клієнта у судах усіх рівнів, оскарження судових рішень).
5. Розв’язання спорів зі страховими компаніями щодо виплати страхових відшкодувань (представництво інтересів у страхових компаніях, досудове врегулювання спорів, стягнення страхових виплат у судовому порядку).
6. Оскарження рішень, дій та бездіяльності судді, державного виконавця в порядку, передбаченому Адміністративним та Кримінальним процесуальним кодексом України.
7. Забезпечення виконання судового рішення органами Державної виконавчої служби України в повному обсязі та у терміни, визначені чинним законодавством України.
8. Інші якісні та високоефективні послуги в галузі юридичних послуг при дорожньо-транспортних пригодах.